SKYRYBŲ PROCESO VALDYMAS LIETUVOJE

IR TARPTAUTINIU MASTU

Dažnu atveju skyrybos yra įvardijamos ne tik kaip naujo gyvenimo pradžia, bet ir kaip daug rūpesčių bei emocinį diskomfortą sukeliantis procesas. Esame tam, kad padėtume priimti teisingiausius sprendimus, užtikrintume efektyvius bei profesionalius situacijos sprendimo būdus, o Jūs galėtumėte išvengti rūpesčių, susijusių su skyrybų procesu ir taupytumėte savo laiką.

Konsultuojame klausimais, susijusiais su santuokos nutraukimu; santuokoje įgyto turto padalijimu; vaiko gyvenamosios vietos nustatymu; vaiko išlaikymu; išlaikymo dydžio pakeitimu (didinimus arba mažinimu); tėvystės nuginčijimu ir t.t.

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Teikiame teisines paslaugas, dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu bei dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės NE TIK Lietuvoje:

 • jei santuoka nutraukiama abipusiu susitarimu, parengsime visus būtinus dokumentus, privalomus pasirašyti abiems pusėms; byla bus nagrinėjama rašytinio proceso tvarka, tad išvengsite apsilankymo teisme;

 

 • jei santuokos nutraukti bendru susitarimu nepavyksta, parengsime visus būtinus dokumentus bei ieškinį, dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės, o taip pat atstovausime Jus teismo posėdžių metu.

 

Parengsime skyrybų procesui reikalingus dokumentus bei surinksime visas reikalingas pažymas:

 • pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu;
 • ieškinį dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės;
 • pažymą iš VĮ Registrų centras apie registruotą nekilnojamąjį turtą;
 • pažymą iš VĮ Regitra apie įregistruotas transporto priemones abiejų sutuoktinių vardu;
 • sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių, pasirašyta abiejų sutuoktinių (jei santuoka nutraukiama sutuoktinių bendru sutarimu).

 

Mums reikalingi šie dokumentai:

 • santuoką norinčių nutraukti asmenų tapatybę patvirtinančių dokumentų kopijos;
 • santuokos liudijimo originalas;
 • vaikų gimimo liudijimų kopijos;
 • duomenys apie sutuoktinių kreditorius;
 • sutuoktinio kaltės įrodymai (jei santuoka nutraukiama dėl sutuoktinio kaltės).

 

Bendradarbiavimą pradedame nuo konsultacijos, kurios metu siekiame aiškiai bei tiksliai įvardinti, koks skyrybų būdas geriausiai atitiktų kliento poreikius bei lūkesčius. Visuomet skatiname siekti derybų su kita šalimi, tokiu būdu išvengiant papildomų rūpesčių bei sumažinant emocinį krūvį.

 

Profesionalaus teisininko pagalba – idealus pasirinkimas norintiems taupyti savo laiką, energiją ir siekiantiems sklandaus skyrybų proceso. Paslaugas teikiame tiek šeimoms, kai abu sutuoktiniai yra skirtingų šalių piliečiai; tiek šeimoms, kai abu sutuoktiniai turi tos pačios šalies pilietybę.

Įkūrėjo žinutė

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus gynimas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų

Sertifikatai