DETEKTYVO PASLAUGOS LIETUVOJE IR UŽSIENYJE

Kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau susiduria su situacija, kuomet nebepakanka turimos informacijos ir vienintele išeitimi sužinoti tai, ko dar nežinote, tampa profesionalaus detektyvo paslaugos. Tad, jei susidūrėte su būtinybe žinoti daugiau, nei žinojote iki šiol, galiu surasti atsakymus į Jus dominančius klausimus.

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

TEIKIAMOS ŠIOS PASLAUGOS:

Informacijos paieška

Surinksiu bei pateiksiu aktualią informaciją apie Jus ar Jus dominantį asmenį, giminystės ryšius ar biografijos faktus; duomenis apie nesąžiningą konkurenciją ar komercinę veiklą, informaciją apie nepilnamečių vaikų elgesį ar juos supančius asmenis tarptautiniu mastu.

 

Dingusių asmenų ir jų turto paieška

Vykdau dingusių asmenų paiešką bei atlieku dingimo aplinkybių tyrimą tarptautiniu mastu. Esant poreikiui, vykdoma ir jų turto paieška. Siekiant užtikrinti proceso sklandumą bei tikslumą, galimas bendradarbiavimas su kitų sričių specialistais.

 

Skolininkų ir jų turto paieška

Vykdau skolininkų ir jų turto paiešką tarptautiniu mastu. Renkama informacija apie asmenį, nustatoma jo ir turimo turto buvimo vieta.

 

Turto paieška

Vykdau iš kliento pavogto, dingusio, iššvaistyto ar kitu būdu prarasto turto ar nuosavybės teises į tą turtą patvirtinančio dokumento; su turtu susijusios kitokios informacijos paiešką tarptautiniu mastu.

 

Asmenų ar įmonių mokumo bei patikimumo įvertinimas

Kiekvieną kartą, kai imatės naujų planų įgyvendinimo savo gyvenime, būkite tikri, kad Jus sups sąžiningi, patikimi bei mokūs asmenys. Esant poreikiui, galiu surinkti informaciją apie Jus dominančias įmones ar asmenis tarptautiniu mastu bei įvertinti jų mokumą ir patikimumą. Tokia informacija ypač svarbi, jei nesate tikri, ar verta bendradarbiauti su užsienio kapitalo įmone; pirkti nekilnojamąjį turtą iš svečioje šalyje asmens; investuoti į naujus Lietuvos ar kitų šalių projektus ir t.t. Galimas ir Jūsų sutuoktinio (Lietuvos ar užsienio piliečio) patikimumo įvertinimas – surinksiu duomenis apie įsiskolinimus; pirkinius; santuokinę neištikimybę ir pan.

 

Samdomo asmens tikrinimas bei patikimumo įvertinimas

Naudojatės auklių, slaugytojo, kambarių tvarkytojų, namo prižiūrėtojo, vairuotojo paslaugomis, tačiau nesate tikri, ar darbas atliekamas tinkamai, o resursai – naudojami optimaliai? Negaiškite laiko spėlionėms – palikite tai profesionaliam detektyvui, kuris patikrins bei įvertins samdomų asmenų patikimumą.

 

Konfidencialumo reikalaujančių susitikimų rengimas

Kartais pasitaiko situacijų, kuomet pageidaujama susitikimų konfidencialumą garantuojančioje aplinkoje. Nežinote, kaip jį suorganizuoti? Patikėkite tai profesionaliam detektyvui, kuris pasirūpins, kad informatyvus pokalbis įvyktų maksimalų konfidencialumą garantuojančioje aplinkoje. Rasime vietą, kuri užtikrins privatumą, o abi pusės galės rasti geriausius sprendimus dalykiško pokalbio metu, netrukdant pašaliniams asmenims.

 

Klientui priklausančių patalpų, transporto priemonės, įrenginių bei informacinių laikmenų  apsaugos sprendimai

Siekiate užtikrinti techninį patalpų, transporto priemonės, elektroninių įrenginių ar informacijos laikmenų saugumą? Patikėkite šiuos rūpesčius profesionaliam detektyvui – parinksiu bei įgyvendinsiu efektyviausius apsaugos sprendimus.

 

Konsultavimas kitais privačios detektyvinės veiklos klausimais

Sukauptos teorinės bei praktinės žinios įgalina teikti konsultacijas privačios detektyvinės veiklos klausimais ir kartu su Jumis ieškoti geriausių esamų problemų sprendimų.

 

Disponavimas informacija gali atverti neįtikėtinas galimybes bei padėti įgyvendinti Jūsų užsibrėžtus tikslus. Patikėdami jos paiešką profesionaliam detektyvui taupysite savo laiką, o svarbiausia – bus pateisinti Jūsų lūkesčiai. Garantuojamas patikimumas bei konfidencialumas.

Įkūrėjo žinutė

Jan Kondratowicz

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų

Sertifikatai