PAVELDĖJIMO TEISĖS PASLAUGOS

LIETUVOJE IR UŽSIENYJE

Kiekvienam iš mūsų teks susidurti su paveldėjimo klausimais. Kad šie procesai vyktų sklandžiai bei pareikalautų kuo mažiau Jūsų laiko ir energijos, idealiu sprendimu gali tapti profesionalų pagalba.

Teikiame teisines paslaugas, susijusias su paveldėjimo teise, kurios užtikrina, kad šie procesai vyks sklandžiai bei rezultatyviai.

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Teikiame šias paveldėjimo teisės paslaugas:

  • Konsultacijos

Atsakome į visus klausimus, susijusius su kreipimusi dėl palikimo priėmimo; taip pat informuojame, ką reikia daryti tuo atveju, jeigu nespėjote laiku priimti palikimo (per įstatymo nurodytą terminą) ir t.t. 

  • Procesinių dokumentų rengimas (ieškiniai, apeliaciniai skundai, atsiliepimai ir t.t.)
  • Kliento atstovavimas visose palikimo priėmimo stadijose
  • Įpėdinių savitarpio ginčus sprendimas
  • Testamento pripažinimas negaliojančiu
  • Kliento atstovavimas visų instancijų teismuose, sprendžiant su paveldėjimu susijusius ginčus.

 

 

Nors paveldėjimas yra įprasta teisinė procedūra, verta pastebėti, kad teisiniai šios srities ginčai nėra reti. Jie dažnai kyla todėl, kad paveldintis asmuo praleidžia įstatymo nustatytą terminą palikimui priimti; atsiranda būtinybė įrodyti giminystės ryšį; išspręsti nesutarimus dėl testamentų ar net surasti paveldėtiną turtą. Visos šios situacijos reikalauja ne tik atsakomybės, adekvataus vertinimo, bet ir teisinių nuostatų išmanymo.

Esame pasiruošę profesionaliai įvertinti Jūsų situaciją bei rasti efektyviausius problemų sprendimo būdus LIETUVOJE IR TARPTAUTINIU MASTU. Pateiksime išsamius patarimus bei aiškius nurodymus, ką reikia daryti, kad būtų pasiektas pageidaujamas rezultatas, o tuo atveju, jei gyvenate užsienyje ir negalite grįžti į Lietuvą bei negalite dalyvauti paveldėjimo procese, tai padarysime už Jus.

 

Paveldėjimo klausimus taupydami savo laiką, užtikrindami procesų sklandumą bei rezultatyvumą.

Įkūrėjo žinutė

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus gynimas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų

Sertifikatai