Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://jkstrategy.eu, Jan Kondratovič skolų išieškojimo agentūra, Kalvarijų g. 98-48, Vilnius, Lietuva, LT-08211, +370 64602954

Duomenų apsauga

Jkstrategy.eu stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Jkstrategy.eu stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų formos

Užpildydami kontaktų formas, esančias jkstrategy.eu, jūs siunčiate mums savo duomenis: telefono numerį, vardą ir el. pašto adresą, tam kad galėtume su jumis susisiekti.

Slapukai (cookies)

Slapukas yra mažas failas, sudarytas iš raidžių ir skaitmenų (mažesnis nei 1 kB), kurį mūsų svetainė prašo Jūsų naršyklės (pavyzdžiui, „Internet Explorer“, „Chrome“, „Firefox“, „Safari“ ar „Opera“) išsaugoti Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Slapukas prisimena Jūsų veiksmus ir prioritetus ir leidžia Jums kaip įmanoma patogiau naršyti mūsų svetainėje. Be slapukų negalėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Mes naudojame slapukus, kad galėtume gauti informacijos apie tai, kaip naudojatės mūsų Svetaine. Slapukai leidžia mums pagerinti ir supaprastinti vartotojų patirtį naudojantis mūsų Svetaine. Iš esmės, informacija neapima jokių duomenų, kurie leistų mums individualiai identifikuoti Jus, kaip fizinį asmenį. Mes tvarkysime Jūsų duomenis naudodami slapukus tol, kol galioja Jūsų duotas sutikimas. 

Slapukai leidžia atpažinti, kad anksčiau lankėtės svetainėje, padeda rinkti statistinius duomenis apie svetainės lankytojų srautą ir sudaro galimybę vartotojui patogiau naršyti svetainėje bei gauti pakartototinę reklamą. Tuo tikslu JKStrategy.eu naudoja šiuos slapukus:

  • Seanso slapukai: ses [numeris] slapukas yra naudojamas mūsų svetainės funkcionalumui palaikyti. Jis leidžia svetainės valdytojui susieti Jūsų veiksmus su naršyklės seansu, kuris, atitinkamai, prasideda ir baigiasi, kai Jūs atidarote ir uždarote naršyklės langą. ses [numeris] slapukas yra laikinas ir ištrinamas iš karto, kai uždarote naršyklę.
  • Nuolatiniai slapukai: „Google Analytics“ (_ga, _gat) slapukus naudojame tam, kad analizuodami vartotojų elgseną patobulintume savo svetainę. Šie slapukai suteikia mums tokios informacijos kaip svetainės lankytojų skaičius, jų aplankyti puslapiai ir bendra mūsų svetainėje praleisto laiko trukmė. Visa informacija, surinkta naudojant _ga ir _gat slapukus, yra sujungiama su gauta panašia kitų lankytojų informacija, todėl ji yra anonimiška. Mes neidentifikuojame individualių lankytojų. _ga slapuko galiojimas baigiasi po dvejų metų, o _gat slapuko – jau po dešimties minučių.
  • Pakartotinės rinkodaros slapukai: „Facebook“ (_fbq), „Google Ads“, kurie leidžia jkstrategy.eu rodyti pakartotinę reklamą vartotojams, prieš tai apsilankiusiems jkstrategy.eu tinklapyje per pastarąsias 365 dienų.

Jei savo naršyklėje nesate pasirinkę nustatymo nepriimti visų ar tam tikros rūšies slapukų, slapukai bus sukurti iš karto, kai apsilankysite mūsų svetainėje.

Dauguma naršyklių leidžia Jums valdyti slapukus per jų nustatymų parinktis. Jei nenorite priimti slapukų, savo naršyklėje galite pasirinkti nustatymą nepriimti visų slapukų arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukų parinktis populiariausiose naršyklėse, galima rasti čia:

Saugumo procedūros

Jūsų duomenys pateikti jkstrategy.eu formose yra pateikiami saugiu Let’s Encrypt Authority šifruotu ryšiu, kurie vėliau išsaugojami mūsų serveryje, apsaugotame sudėtingu slaptažodžiu, kas užtikrina jūsų duomenų (vardo, el. pašto adreso, tel. numerio) saugumą.

Kontaktinė informacija

Jan Kondratovič skolų išieškojimo agentūra, Kalvarijų g. 98-48, Vilnius, Lietuva, LT-08211, +370 64602954