Skolų išieškojimas ukrainoje

Patikėkite savo rūpestį – skolininką ar turto išiekojimą Ukrainoje, mums! Mūsų komanda garantuoja efektyvų skolų išieškojimą Ukrainoje. Dirbame sujungdami detektyvo ir teisines paslaugas, todėl garantuojame itin profesionalias paslaugas. Rūpinkitės savo verslu, o skolos išieškojimo rūpesčius palikite mums. Profesionalumas, patirtis, plataus spektro paslaugos užtikrina greitą ir efektyvų skolos išieškojimą. Nedvejodami kreipkitės į mus – greitai ir be rūpesčių susigrąžinkite tai, kas priklauso Jums!

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Kodėl būtent mes?

 • Teikiamų paslaugų visuma

Mūsų komandos veikla apjungia detektyvo ir teisines kompetencijas. Profesionalaus detektyvo paslaugų reikia, kuomet trūksta duomenų apie skolininką, esantį Ukrainoje. Mūsų detektyvas, turintis ilgametę patirtį šioje srityje, operatyviai pateiks visą reikiamą informaciją. Pasinaudoję mūsų paslaugomis, sutaupysite daug laiko, nes mes suteiksime plataus spektro pagalbą. Gauti tiek teisinę, tiek detektyvinės specifikos pagalbą iš vienos komandos, yra daug patogiau negu kreiptis į kelis skirtingų krypčių specialistus.

 • Siekiame maksimalaus rezultato

Mūsų komanda prisitaiko prie konkrečios situacijos ir visada randa būdą tikslui pasiekti. Dirbame ir ieškome geriausių sprendimų tol, kol išieškome skolą iš skolininko. Savo darbe taikome kelis skolų išieškojimo metodus. Atsižvelgę į aplinkybes, parenkame tinkamiausią skolos išieškojimo būdą.

 • Vertiname Jūsų laiką

Siekiame maksimalaus rezultato per trumpiausią terminą, tad atliekame veiksmus, kurie gali paskatinti skolininką atsiskaityti be teisminių procesų. Teisinės formos raginimų sumokėti skolą siuntimas, tiesioginis skolininko aplankymas ir galimų sankcijų atsisakant grąžinti skolą, paaiškinimas, dažnai paskatina skolininkus atsiskaityti.

 • Profesionaliai atstovaujame Ukrainos teisme

Deja, bet ne visuomet įmanoma pasiekti skolos išieškojimo neteisminiu būdu. Šiais atvejais reikalingas profesionalus teisminio skolos išieškojimo procesas. Užsienio šalies įstatymų, teismų praktikos ir tradicijų išmanymas reikalauja teorinių žinių ir patirties. Mūsų komandos teisininkai puikiai išmano Ukrainos teismų niuansus. Profesionaliai parengsime teisminius dokumentus, išsiųsime juos atitinkamoms institucijoms, paruošime teisminę medžiagą ir profesionaliai atstovausime Jums Ukrainos teisme.

  Įkūrėjo žinutė

  Jan Kondratovič

  JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

  Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

  Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

  Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

  Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

  Sėkmės!

  Jan Kondratovič

  Susisiekite

  Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

  Visi privalumai vienoje komandoje

   

  ✵ Galimybė pasinaudoti profesionalaus detektyvo paslaugomis, ir tęsti skolos išieškojimo procesą su teisininkų pagalba. Sutaupysite laiko ir išlaidų, pasirinkdami dviejų krypčių komandą.

  ✵ Taikome įvairius skolų išieškojimo metodus. Tinkamiausio išieškojimo būdo pasirinkimas maksimaliai padidina galimybę atgauti skolą per trumpiausią terminą.

  ✵ Dėka mūsų teisininkų patirties Ukrainos teismuose, suteikiame profesionalų atstovavimą teisminiuose procesuose.

  ✵ Su skolos išieškojimu susijusias išlaidas skaičiuojame sąžiningai ir skaidriai. Jūs visuomet būsite informuoti už kokią paslaugą ir kokio dydžio išlaidas patirsite.

  Jei susidūrėte su nemokiais klientais Ukrainoje, pasirinkite efektyviausią būdą tai išspręsti–mūsų komandą. Mes Jums garantuojame profesionalias paslaugas ir maksimalius rezultatus–greitai ir efektyviai išieškotą skolą.

   

  Ukraina – viena iš Rytų Europos šalių, pritraukianti daugiausia užsienio partnerių ir investuotojų. Ukrainos valdžia sudaro palankias verslo sąlygas užsienio šalių partneriams. Ukrainoje įdiegtas vieno langelio verslo registravimo principas, priimami įstatymų pataisymai, skatinantys žengti į plačią Ukrainos rinką. Lietuvos verslininkai taip pat dažnai pasinaudoja galimybe bendradarbiauti su šios kaimyninės šalies partneriais. 2017 metais Lietuvos prekių eksportas į Ukrainą siekė net 738 mln. eurų. Ukrainos rinkoje didžiausios paklausos sulaukia lietuviška mediena, jos dirbiniai, mineralinio kuro ir alyvos gaminiai bei mašinos ir mechaniniai įrenginiai.

  Džiaugiamės, jei turite patikimus verslo partnerius Ukrainoje, ir sėkmingai plėtojate savo verslo galimybes šioje šalyje. Deja, bet žodžiai „verslas“ ir „garantija“ – ne visada suderinami. Dažniausia verslo nuosmukio pradžios priežastis yra problemos su nemokiais verslo partneriais. Šios situacijos sukelia dar daugiau nesklandumų kai skolininkas yra užsienio šalies pilietis. Verslininkai, susidūrę su skolininkais iš Ukrainos, dažnu atveju galvoja, kad tokios skolos išieškojimas yra labai sudėtingas ir abejotinas. Kartais, nežinodami į ką kreiptis, ir nematydami kitos išeities, Ukrainos partnerių įsiskolinimą, priskiria savo verslo išlaidoms. Priimtas šis sprendimas padaro nepataisomą žalą verslui, ir gali tapti verslo žlugimo pradžia.

  Jei Jūs turite skolininką Ukrainoje, nedarykite klaidų, o nedelsdami kreipkitės į šios srities žinovus–mūsų patikimą komandą.

   Kodėl mano komanda?

   95% laimėtų atvejų

   Dirbame tarptautiniu mastu

   Daugiametė patirtis

   Įvertinta klientų

   Sertifikatai