Skolų išieškojimas Rusijoje

Skolos dažniausiai atsiranda pagal įvairių rūšių paskolų sutartis, vekselius, teismo nutarimus ir kitokias konkrečioje  situacijoje naudojamas  sutartis. Skolos išieškojimas yra gana jautrus ir giliai paliečiantis klausimas tiek skolos ieškotojui, tiek pačiam skolininkui. Kokiu būdu bus išieškoma skola, priklauso nuo keletos kriterijų: paties skolos dokumento, jo formos ir skolos ieškovo pasirinkto išieškojimo būdo, o Rusijoje, kur teisinė sistema specifinė, tokių dokumentų ir kriterijų profesionalus išmanymas nulemia 95% sėkmės. 

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Visai neseniai tarptautiniu mastu nuvilnijo žinios, jog Rusijos piliečiai pasiekė rekordines sumas skolindamiesi pinigus pagal įvairiausias sutartis. Tuo tarpu, Rusijos centrinio banko duomenys teigia, jog skolose skęsta ir šios šalies įmonės. Todėl skolų išieškojimo Rusijoje paslauga tapo itin aktuali ir paklausi įvairių teisines paslaugas teikiančių specialistų darbo kasdienybėje. Tad ką reikia žinoti apie skolų išieškojimą Rusijoje?

 

Tinkama ir profesionali teisinė pagalba

Kiekvienas mūsų, be abejo, bet kokias problemas, taip pat skolų susigrąžinimą, pirmiausia bandome išspręsti patys. Šiuo atveju bandoma susisiekti su skolininku, teirautis kodėl nevykdomas apmokėjimas. Priminimų nusiuntimas, pakartotinas sąskaitų faktūrų siuntimas –žingsniai, kurių pagalba bandoma susigrąžinti paskolintus pinigus. Tačiau toks būdas dažnai būna neefektyvus. Todėl tenka ieškoti profesionalų pagalbos.

Kaip rodo teisininkų ir jų klientų teisinių reikalų tvarkymo praktika, efektyviausių rezultatų skolų išieškojimo bylose galima sulaukti tik tada, kai į pagalbą pasitelkiama detektyvę veiklą ir teisinius procesus praktikuojantys profesionalai. Ilgametę patirtį turintys teisės specialistai netgi pirmame žingsnyje, bandyme su skolininku susitarti taikiai, gali pasiekti geresnių rezultatų, nei tokios patirties neturintis skolos ieškovas, bandydamas viską sutvarkyti savo jėgomis.

Įkūrėjo žinutė

Jan Kondratowicz

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Skolų išieškojimo Rusijoje būdai ir etapai

Pasidomėjus skolų išieškojimo eigos įpatumais Rusijos Federacijoje, galima išskirti du pagrindinius etapus: ikiteisminis skolų išieškojimas ir teisminis skolų išieškojimas. Tačiau daugelis teisininkų, tausodami savo gerą vardą, klientų laiką, pinigus  ir emocinę sveikatą, taiko ir eilę kitų sprendimų, bandydami skolų išieškojimo ginčą išspręsti jam dar nepasiekus teismo salės.  Pateikiame pačius popupiariausius ir rezultatyviausius skolų išieškojimo sprendimus.

Parengiamieji darbai, verslo žvalgyba. Kaip jau minėta, detektyvinę veiklą ir teisinius procesus savo praktikoje derinantys teisininkai turi galimybę pasitelkti įvairesnius skolų išieškojimo būdus. Vienas tokių – asmeninis ieškojimas, dar kitaip vadinamas verslo žvalgyba. Tiesiogiai bendraujant su skolininku, galima jį paskatinti suvokti apie laukiamus skolos gražinimo vengimo padarinius, ir, tuo pačiu, objektyviai įvertinti skolininko situaciją. Parengiamųjų darbų etape naudojamos tokios priemonės, kaip: skolininko įspėjimas telefonu, perspėjimas apie duomenų paviešinimą, spaudo, kuris praneša, jog skolininkas bus įtraukiamas į viešą registrą,  panaudojimas.

Ieškojimas neteisminiu keliu. Šiame etape skolos išieškojimo ginčą bandoma išspręsti derybų keliu. Pasirinktų teisininkų detektyviniai veiksmai leidžia nustatyti skolininko adresą, telefono numerį, atlikti skolos analizę ir profilio vertinimą. Atrasti tikri faktai, profesionalus jų pateikimas ir nepriekaištinga rusų kalba derybų metu dažnai būna produktyvūs teisininkų sąjungininkai. Tokiu būdu, bylai nepasiekus teismo ir taikiai susitarus dėl skolos apmokėjimo, sutaupoma nemažai kliento laiko ir piniginių lėšų. Sutikite, tai – nelengva užduotis, kuriai reikia tiek profesionalių žinių, tiek praktinės patirties.

Teisminis procesas. Nepavykus su skolininku susitarti derybų keliu, teisininkai savo klientui skolą išsiieškoti patars per teismą. Ieškant skolos iš Rusijos įmonės ar privataus piliečio, taikomos standartinės sąlygos. Į priekį klientams mokėti nereikia, o sutartas „sėkmingo sandorio mokestis“ mokamas tik išieškojus skolą.

Priverstinio vykdymo procesas. Teismas priima sprendimą, nurodantį skolininkui išmokėti numatytą skolą ir tam nustatomas konkretus terminas. To neįvykdžius, pasitelkiamos priverstinio vykdymo priemonės:

  • Išieškojimas iš skolininko turimų lėšų;
  • Išieškojimas iš skolininko turto, įskaitant ir turtą, esantį pas kitus asmenis ar įmones;
  • Dokumentų, kurie patvirtina skolininko teises, paėmimas;
  • Išieškojimas iš skolininko darbo užmokesčio, pensijos ar kitų pajamų;
  • Skoliniko turto administravimas ir iš to gautų lėšų panaudojimas skolai padengti.

Tai pačios svarbiausios, dažniausiai taikomos  priemonės, tačiau jų sąrašas esti gerokai ilgesnis. Tik su profesionalaus teisininko, kuris atstovaus Jūsų interesus visu teismo proceso metu,  pagalba bus pritaikytos konkrečiu atveju tinkamiausios ir efektyviausios skolų išieškojimo priemonės.

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų

Prevenciniai veiksmai skolų išieškojimo Rusijoje praktikoje

Dar viena svari priežastis ieškoti teisininkų, kurių praktikoje puikuojasi gana platus teikiamų paslaugų spektras, – tai galimybė užkirsti kelią nemaloniam ir sudėtingam skolų tiek Rusijoje, tiek kitose šalyse išieškojimo procesui. Apie ką eina kalba? Tai prevencinis spaudas. Teisės specialistai teigia, jog pastaruoju metu – tai itin sparčiai populiarėjanti skolų išieškojimo prevencinė priemonė. 

Tai išties nebrangus, bet gana efektyvus būdas antrą sutarties šalį paskatinti suvokti, jog laiku atlikti mokėjimai yra neišvengiami. Prevencinį spaudą galima rasti ant sąskaitų faktūrų. Tai puikus padarinių apie galimas išmokėjimų vėlavimo pasekmes informatorius. Tokios prevencinės priemonės, kaip žinia, leidžia išvengti didelių finansinių bei moralinių nuostolių ateityje, jeigu planuojate ar jau esate sudarę skolinimo sutartį.

Sertifikatai