Skolų išieškojimas LENKIJOJE

Negaiškite laiko siekdami atgauti skolas savarankiškai. Profesionalus skolų ieškojimas Lenkijoje, apjungiantis detektyvo bei teisines kompetencijas, užtikrina efektyvų skolos grąžinimą; taupo Jūsų laiką ir leidžia neatitrūkti nuo kasdienių verslo procesų. Pasinaudokite galimybe sklandžiai bei greitai susigrąžinti tai, kas  priklauso Jums!

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Lenkija – ne tik mūsų kaimynė, bet ir šalis, turtinga ekonominiais, socialiniais, kūrybiniais sprendimais, todėl, nieko keista, kad joje veikiantys verslo subjektai ar fiziniai asmenys jau spėjo tapti Lietuvos klientais. Tačiau praktika atskleidžia ne itin malonią tiesą – prekybiniai ryšiai dažnai būna nesklandūs, kyla sunkumų atliekant mokėjimo pavedimus. Lietuvos įmonės susiduria su neapmokėtomis Lenkijos juridinių bei fizinių asmenų sąskaitomis faktūromis. Jei tokia situacija tęsiasi ilgą laiką ar dažnai kartojasi, gali kilti grėsmė įmonės finansiniam stabilumui. Siekdamos išvengti šio scenarijaus, Lietuvos įmonės yra priverstos ieškoti išeičių.

 

Neretai manoma, kad problemą galima išspręsti savarankiškai, tad populiariausias sprendimas – priminimo siuntimas. Įmonės siunčia laiškus su klausimais apie tai, dėl kokių priežasčių neįvykdomi įsipareigojimai, taip pat – neapmokėtas sąskaitas faktūras. Ir nors šiandieninės technologijos užtikrina, kad šie priminimai bet kurią Lenkijoje veikiančią įmonę pasieks jau po kelių minučių, verta akcentuoti, kad rezultato tenka laukti labai ilgai arba… jo išvis nesulaukiama. Priežastys, kodėl nesulaukiama rezultatų, yra įvairios: užsienio kalbos barjerai; įvairūs skolininkų tipai; Lenkijos teisės aktų bei verslo aplinkos subtilybių neišmanymas. Tad, ką daryti, kad būtų užtikrintas efektyvus problemos sprendimas?

Puikiai išeitimi gali tapti JK STRATEGY – Tarptautinis skolų išieškojimo biuras. Čia dirbantys specialistai ne tik užtikrina efektyvią detektyvo ir teisės kompetencijų jungtį, bet ir išmano skolos psichologiją; puikiai pažįsta Lenkijos verslo kultūrą bei subtilybes, yra susipažinę su šioje šalyje veikiančiais teisės aktais. Tačiau ir tai dar ne viskas – puikiai kalba lenkiškai, todėl nėra kalbos barjero. Visi šie gebėjimai leidžia kokybiškai įgyvendinti skolų išieškojimo sprendimus Lenkijoje bei užtikrinti rezultatus – skolos grąžinimą. Siūlomos išeitys:

  • Skolininko įspėjimas telefonu

Jei įmonėje nėra puikiai lenkiškai ar angliškai kalbančio asmens, tokiu atveju skambutis telefonu skolininkui gali tapti nemenku iššūkiu. Tačiau geriausius rezultatus užtikrinantis pokalbis gali įvykti tik tada, kai puikios lenkų kalbos žinios sujungiamos su teisinėmis kompetencijomis, šios šalies teisės aktų bei verslo aplinkos subtilybių išmanymu. Būtent tai ir užtikrina tarptautinio skolų išieškojimo biuro komanda. Praktika rodo, kad didelė dalis įsiskolinimų yra padengiami vos po pirmojo skambučio.

  • Siunčiamas raginimas atsiskaityti, informuojant, kad negrąžinus skolos, duomenys apie skolininką bus paviešinti

Tačiau pasitaiko situacijų, kuomet skolininko įspėjimas telefonu neužtikrina skolos grąžinimo. Lenkija – viena iš šalių, kurioje veikiančios verslo įmonės yra linkusios labiau reaguoti ne į žodinius, o į raštiškus priminimus. Tad, raštiško raginimo atsiskaityti siuntimas, informuojant, kad negrąžinus skolos, bus paviešinti duomenys apie skolininką, yra ypač efektyvus pasirinkimas.

  • Spaudo, kuris praneša, kad skolininkas gali būti įtrauktas į viešą registrą, naudojimas ant finansinių dokumentų

Viešumo galia – ypač didelė, tad tinkamai ją išnaudojus, galima rasti patrauklią išeitį net su aršiausiai nusiteikusiais skolininkais. Tad, esant poreikiui, gali būti taikomas dar vienas sprendimas – spaudo, kuris praneša, kad skolininkas gali būti įtrauktas į viešą registrą, naudojimas ant finansinių dokumentų.

Tai – puikūs sprendimai, norintiems situaciją spręsti neteisminiu keliu. Jų įgyvendinimas užsienyje, šiuo atveju – Lenkijoje, įmonei, neatgaunančiai skolos, gali būti sudėtingas dėl įvairių priežasčių (kalbos barjero, teisės aktų, verslo aplinkos subtilybių neišmanymo ir t.t.), todėl verta tai patikėti profesionalų komandai. Tačiau ir tai dar ne viskas – prireikus esamą situaciją spręsti teisminiu keliu, tarptautinis skolų išieškojimo biuras atstovaus Jus teismo procesų metu.

Vis dėlto, praktika rodo, kad didžiąją dalį skolos išieškojimų atvejų Lenkijoje pavyksta išspręsti be teisminės intervencijos, svarbiausia, kad už ikiteisminių procesų įgyvendinimą būtų atsakinga ne skolos neatgaunanti įmonė, o profesionalų komanda.

Įkūrėjo žinutė

Jan Kondratovič

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Kodėl skolų ieškojimo procesą Lenkijoje iš karto turėtumėte patikėti tarptautiniam skolų išieškojimo biurui?

  • Sutaupysite daug laiko
  • Išvengsite kalbos barjero
  • Išvengsite būtinybės išmanyti Lenkijos teisės aktus bei verslo aplinkos ypatumus
  • Neatsitrauksite nuo kasdienių verslo procedūrų
  • Būsite tikri, kad pavyks atgauti pinigus.

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų

Sertifikatai