Skolų išieškojimas LATVIJOJE

Negaiškite laiko siekdami atgauti skolas savarankiškai. Profesionalus skolų ieškojimas Latvijoje, apjungiantis detektyvo bei teisines kompetencijas, užtikrina efektyvų skolos grąžinimą. Pasinaudokite galimybe sklandžiai bei greitai susigrąžinti tai, kas priklauso Jums!

 

Lietuva ir Latvija – Baltijos šalys, kurias sieja ne tik glaudūs istoriniai, diplomatiniai, bet ir ekonominiai ryšiai. Lietuvos eksporto partnerių sąraše, Latvija užima antrąją vietą. Eksportas iš Lietuvos į Latviją 2018 metais sudarė 9,7 proc. viso mūsų šalies eksporto. Tad galima drąsiai teigti, jog Latvija yra viena didžiausių Lietuvos verslo ir investicijų partnerių.

Deja, kaip ir kitose šalyse, taip ir Latvijos rinkoje, verslininkams tenka susidurti su nemaloniais sandorių reiškiniais–nemokiais klientais arba partneriais. Šių situacijų gausą skatina tai, kad verslininkai, bendradarbiaudami su užsienio šalių atstovais, dėl kalbų barjero, teisės aktų skirtumų, svetimos šalies verslo tradicijų nežinojimo, dažnai skiria nepakankamai dėmesio rašytinių sutarčių sudarymui.

Jei susidūrėte su nemokiu klientu iš Latvijos, ir manote, jog skolą išieškoti už Lietuvos ribų yra sunku, Jūs klystate. Ši procedūra nesukels Jums jokių sunkumų, jei patikėsite šį darbą šios srities profesionalams.

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Mūsų komandos privalumai:

 

  • Dviejų krypčių veikla–dviguba nauda

Detektyvas–teisininkas ir jo komanda, efektyviai atliks visus skolos išieškojimo veiksmus nuo… iki. 

Tam, kad pasiekti geriausių rezultatų, savo darbe deriname teisinę ir detektyvinę veiklą. Mums tereikės esminių Jūsų skolininko duomenų, ir visą reikiamą informaciją greitai ir efektyviai surinksime. Detektyvinės mūsų komandos veiklos privalumas ypatingai svarbus, kai  skolininkas yra ne Lietuvos pilietis. Esant šioms aplinkybėms dažnai klientams trūksta informacijos apie skolininką. Klientams be specialistų pagalbos, tampa neįmanoma ne tik susigrąžinti skolą, bet ir rasti reikiamos informacijos. Būtent dėl šios priežasties detektyvo–teisininko pagalba turi didelį pranašumą. Surinksiu  ne tik asmeninių duomenų, gyvenamosios vietos, bet ir skolininko turimo turto duomenis  tarptautiniu mastu. Turint visą reikiamą informaciją, pradėsime išieškojimo procesą.

 

  • Individualūs sprendimai

Atsižvelgiant į konkrečią situaciją, mūsų teisininkai priims palankiausią skolos išieškojimo metodą. Dažnu atveju, pasiekiame teigiamų skolos išieškojimo rezultatų  ikiteisminio išieškojimo proceso metu.

Neteisminio išieškojimo eigoje nusiųsime skolininkui raginimą atsiskaityti. Jei skolininkas geranoriškai norės padengti įsiskolinimą per nustatytą terminą, produktyviai atliksime derybų veiksmus tarp Jūsų ir skolininko.

Esant reikalui, gali būti priimtas tiesioginio išieškojimo sprendimas. Profesionalūs specialistai, nuvykę pas Jūsų skolininką į Latviją, informuos apie tolimesnius išieškojimo veiksmus, atsisakant grąžinti skolą.

 

  • Patirtis teisminiuose procesuose

Jei vis dėlto vienintelė išeitis išieškoti skolą–teisminis metodas, mūsų komandos teisininkai  atliks visus teisminio išieškojimo veiksmus. Dėka ilgametės patirties, mūsų komandos nariai ne tik puikiai išmano Latvijos teisės aktus, bet ir šios šalies teismų praktiką, tradicijas ir komunikacijos taisykles.

Latvijos įstatymai numato ginčo nagrinėjimo trečiųjų šalių teisme, galimybę. Mūsų teisininkai skirs visas pastangas tam, kad pasiektų teigiamą teismo sprendimą per maksimaliai trumpus terminus.

 

Jei turite nemokų klientą Latvijoje, nedvejodami kreipkitės į mūsų komandą.   

Įkūrėjo žinutė

Jan Kondratovič

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Priežastys, dėl kurių verta kreiptis į mus:

 ✵ Dirbame panaudodami detektyvo veiklos žinias ir patirtį, tad surenkame ir išanalizuojame visą reikalingą informaciją apie skolininką;

✵ Skolos išieškojimo metodo pasirinkimą  priimame individualiai, atsižvelgdami į aplinkybes ir esamą situaciją;

✵ Atliekame visus reikalingus veiksmus tam, kad išieškoti skolą per trumpiausią laiką, patiriant minimalias išlaidas;

✵ Esant teisminio išieškojimo būtinybei, profesionaliai parengiame reikiamus dokumentus ir atstovaujame Jūsų interesams teisminiame skolos išieškojimo procese;

✵  Prisitaikome prie specifinių Latvijos teismo niuansų, taisyklių ir bendravimo kultūros;

✵ Garantuojame savo komandos veiksmų skaidrumą. Visada būsite informuoti, kokius veiksmus atlieka mūsų specialistai, skolos išieškojimo eigoje. Suteikiame aiškią  informaciją apie pasiektus rezultatus, bei skaidriai apskaičiuotas išieškojimo išlaidas.

 

Detektyvas–teisininkas ir jo komanda–geriausias pasirinkimas, jei Jums reikalingos skolos išieškojimo Latvijoje, paslaugos. Patikėkite šį darbą mums, ir mes Jums pateiksime maksimalius rezultatus.

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų

Sertifikatai