Skolų išieškojimas Estijoje

Patikėkite savo rūpestį – skolininką Estijoje, mums! Mūsų komanda garantuoja efektyvų skolos išieškojimą Estijoje. Dirbame sujungdami detektyvo ir teisines paslaugas. Rūpinkitės savo verslu, o skolos išieškojimo rūpesčius palikite mums. Profesionalumas, patirtis, plataus spektro paslaugos užtikrina greitą ir efektyvų skolos išieškojimą. Nedvejodami kreipkitės į mus – greitai ir be rūpesčių susigrąžinkite tai, kas priklauso Jums!

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Skolų išieškojimo Estijoje ypatybės:

Estijos ir Lietuvos ekonominiai santykiai pastaraisiais metais sparčiai vystosi. 2018 metais Lietuvos importas į Estiją siekė 1,378 mlrd. eurų. Estijos importo šalių sąraše Lietuva užima trečiąją vietą ir sudaro 9,4 proc. viso Estijos importo. Tarp Lietuvos ir Estijos glaudus ne tik importo, bet ir investicijų ryšys. „Vičiūnai“, „Vilniaus prekyba“– vieni stambiausių Lietuvos investuotojų Estijoje, ryžtingai žengiančių į kaimyninės šalies rinką.

Nesvarbu, ar Jūs turite verslo partnerį Estijoje, ar investavote į perspektyvų projektą, ar paskolinote asmeninių lėšų pradedančiajam Estijos verslininkui, bet kuriuo atveju, Jūs susiduriate su rizika. Verslas ir rizika–deja, bet glaudžiai susijusios sąvokos. Visus verslo sprendimus priimate Jūs, kontroliuojate procesus ir esate pats atsakingas už savo verslo sėkmę. Tačiau vienas veiksnys, nepriklausantis nuo Jūsų, dažnam verslininkui sukelia nesklandumų. Šis veiksnys – nemokūs klientai ar partneriai.

Be specialistų pagalbos skolos išieškojimas šiais atvejais būna nesėkmingas. Komunikacijoje su skolininkų sunkumų sukelia kalbos barjerai, kultūriniai skirtumai, svetimos šalies teisės aktų neišmanymas. Dėl šių priežasčių geriausia išeitis turint skolininką Estijoje–nedelsiant kreiptis į mūsų profesionalią komandą.

  Įkūrėjo žinutė

  JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

  Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

  Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

  Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

  Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

  Sėkmės!

  Jan Kondratovič

  Susisiekite

  Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

  Kuo mūsų komanda ypatinga

  Mes–ne tik teisininkai

  Dėl tam tikrų aplinkybių, kartais išieškoti skolą iš užsienio šalies skolininko, tampa labai sudėtinga arba neįmanoma. Šių nesėkmingų rezultatų priežastis būna informacijos apie skolininką trūkumas. Mūsų komanda teikia profesionalias detektyvo paslaugas tarptautiniu mastu. Visa reikalinga informacija apie skolininką iš Estijos, bus profesionaliai surinkta. Tiksli gyvenamoji vieta, asmeniniai faktai, duomenys apie gaunamas pajamas ir turimą turtą–visa ši informacija suteikia naudos skolos išieškojimo procese. Tad profesionalaus detektyvo darbas yra puiki sėkmingo skolos išieškojimo pradžia.

  Jūsų tikslas tampa mūsų tikslu

  Mūsų komandos tikslas – 100% patenkinti klientai. Puikiai suprantame, kad žmogaus, susidūrusio su nemokiu skolininku, tikslas yra:

  atgauti skolą per kuo trumpesnį laikotarpį

  patirti kuo mažiau nemalonių emocijų

  atgauti skolą patiriant minimalias išlaidas

  Siekdami įvykdyti šiuos tris tikslus, pirmenybę teikiame neteisminio skolos išieškojimo metodui. Sėkmingas skolos išieškojimas neteisminiu būdu, įgyvendina visus tris mūsų tikslus.

  ✵ neteisminis skolos išieškojimas trunka žymiai trumpiau negu teisminiai procesai

  ✵ jokių neigiamų emocijų mūsų klientai skolos išieškojimo eigoje, nepatiria. Visus mūsų kompetenciją apimančius veiksmus, ir komunikaciją su skolininku, atlieka mūsų patyrę specialistai

  ✵ neteisminio skolos išieškojimo išlaidos yra mažesnės negu išlaidos, patiriamos teisminio skolos išieškojimo atvejais.

  Siekdami sėkmingo neteisminio skolos išieškojimo, dedame visas pastangas, kad skolininkas atsiskaitytų be teismo proceso. Tiesioginė komunikacija su skolininku, raginimų siuntimas, derybų organizavimas–veiksmai, kuriuos profesionaliai atlieka mūsų teisininkai, siekdami sėkmingo ir greito skolos išieškojimo.

  Mūsų komandai nėra kliūčių

  Netgi esant sudėtingesniems atvejams, kuomet neteisminis skolos išieškojimas yra neefektyvus, galite visiškai pasitikėti mūsų profesionaliais teisininkais. Estijos teismų sistema ir specifiniai jos niuansai–mums ne kliūtis. Mūsų komandos teisininkai puikiai išmano Estijos įstatymus ir teismo procesų subtilybes.

  Mūsų komanda garantuoja Jums:

  ✵ Skolos išieškojimui naudinga informacija apie skolininką bus operatyviai surinkta profesionalaus detektyvo
  ✵ Visomis įmanomomis priemonėmis sieksime neteisminio skolos išieškojimo
  ✵ Profesionaliai atliksime visus teisminio skolos išieškojimo veiksmus
  ✵ Sąžiningai apskaičiuosime skolos išieškojimo išlaidas, pateiksime išlaidų ataskaitą.

  Jei turite skolininką Estijoje, nedvejodami priimkite geriausią sprendimą–mūsų komandos pagalbą. Tik pas mus Jūsų laukia patyrę profesionalai, detektyvo ir teisininkų paslaugų suderinamumas, ilgametė patirtis ir neįkainojamos žinios. Mes profesionaliai Jus lydėsime kelyje link bendro tikslo – sėkmingo skolos išieškojimo.

  Kodėl mano komanda?

  95% laimėtų atvejų

  Dirbame tarptautiniu mastu

  Daugiametė patirtis

  Įvertinta klientų

  Sertifikatai