Skolų išieškojimas baltarusijoje

Skolos – nemalonus ir daug rūpesčių keliantis klausimas tiek pačiam skolininkui, tiek savo paskolintus finansus trokštančiam atgauti ieškovui. Verslo cirkuliavimo riboms gerokai išsiplėtus už Lietuvos sienų, šiuo atveju Baltarusijoje, skolų išieškojimas neretai tampa sudėtingu ir pernelyg ilgai užsitęsusiu  procesu. Dažnas verslininkas bando savarankiškai išspręsti visus nesklandumus su skolininkais. Teisininkai vieningai rekomenduoja to nedaryti, o ir ilgametė jų praktika rodo dažną tokių sprendimų nerezultatyvumą. Todėl savo brangų laiką skirkite verslo plėtojimui ir puoselėjimui, o skolų išieškojimą patikėkite profesionaliems teisininkams, apjungiantiems detektyvo ir teisines kompetencijas. Pasinaudokite galimybe greitai ir sklandžiai susigrąžinti tai, kas Jums priklauso.

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Skolų išieškojimo Baltarusijoje ypatybės:

Kaip tinkamai  pasirinkti teisinę pagalbą skolų išieškojimui Baltarusijoje?

Internetinėje paieškoje, surinkus žodžius „skolų išieškojimas“, gausite ilgą šioje srityje besispecializuojančių teisės specialistų įmonių ar pavardžių sarašą. Verta atminti, jog skolų atgavomo procesas šalies viduje ir užsienyje gali gerokai skirtis. Vien tai, jog skolininkas gyvena kitoje šalyje, mūsų konkrečiu atveju Baltarusijoje, gali sukelti papildomų rūpesčių ir pareikalauti didesnio  išmanymo ir praktinių įgūdžių  teisės srityje. Pateiksime keletą pagrindinių niuansų, į kuiruos derėtų atkreipti dėmesį renkantis skolos išieškojimų užsienio šalyse specialistų:

 

 • Kuo platesnis teikiamų paslaugų spektras. Teikiamos tik standartinės teisinės konsultacijos ir paslaugos gali gerokai apriboti gerų rezultatų galimybes. Kaip jau minėjome pradžioje, labai svarbu pažinti skolų išieškojimo ginčo antrają pusę. Todėl detektyvo paslaugas teikiantys teisininkai, efektyviai,  dar prieš pradedant skolų išieškojimo procesą, surinks visą reikiamą informaciją apie skolininką: telefono numerį, adresą, informaciją apie gaunamas pajamas ir kt. Tai gerokai palengvins darbą atliekant visą skolos analizę.

 

 • Laimėtų bylų skaičius. Šiuo klausimu dažniausiai faktai kalba patys už save. Jeigu Jūsų pasirinkti teisės specialistai gali pasigirti, sakykim, 95 procentais laimėtų bylų, tuomet tikėtina, jog radote profesionalius pagalbininkus skolų išieškojimo procese;

 

 • Darbas tartautiniu mastu. Antroji ginčo pusė gyvena Baltarusijoje, todėl šios šalies įstatymų ir įvairių teisinių periperijų žinojimas – didelis privalumas. Specialistai, kurių veikla atitinka visus tarptautinius standartus, Jums ne tik užtikrins teigiamus rezultatus, bet gerokai sutrumpins visą proceso eigą. Juk tikriausiai norite ne tik atgauti paskolintus finansus, bet ir sutaupyti laiką, pinigus ir savo emocinę sveikatą?

 

 • Daugiametė patirtis. Gauti šansą dirbti ir parodyti savo gebėjimus nori visi, ypač pradedantieji, savo paslaugas siūlantys teisininkai. Tačiau kiekvienam klientui jo byla – pati svarbiausia. Todėl norisi ją patikėti „daug mačiusiam“ specialistui. Tai būtų išties  protingas sprendimas. Tad, rinkitės ne vienus metus teisinę veiklą pratikuojančius profesionalus.

 

 • Palankus klientų įvertinimas. Kiekvienas profesionalus teisininkas patvirtins, jog didžiausias įvertinimas – patenkinti klientai. Tiek internetinėje platformoje, tiek savo draugų, pažįstamų, bendradarbių tarpe galite sužinoti nemažai informacijos apie pasirinktų teisininkų darbą. Gausesnis palankių įvertinimų sąrašas suteiks daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo. Nepagailėkite laiko ir pasidomėkite tuo.

Įkūrėjo žinutė

Jan Kondratowicz

JKSTRATEGY – Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba. Rezultatyvaus pinigų išieškojimo garantas tarptautiniu mastu.

Mūsų komandos tikslas – padėti klientui realizuoti jo teisinius interesus įvairiose situacijose, užtikrinant aukščiausius profesinės etikos standartus kiekviename sprendžiamų klausimų etape. Garantuojame profesionalumą, skaidrumą bei patikimumą.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Prireikus apginti savo teisinius interesus ir siekiant pačių geriausių rezultatų, verta pasitelkti profesionalią tarptautinę ir vidaus teisinę bei detektyvinę pagalbą, pasirenkant ilgametę patirtį turinčio, kvalifikuoto profesionalo paslaugas.

Patikėkite savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

Sėkmės!

Jan Kondratovič

Susisiekite

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Kaip vyksta skolų išiieškojimas Baltarusijoje?

Kiekvienas skolų išieškojimo procesas, ypač jei jis siejamas su užsienio šalimi, turi savų niuansų. Todėl labai tiksliai apibrėžti būtinus veiksmus gali būti sunku. Tą gali padaryti tik su kliento esama padėtimi ir lūkesčiais susipažinęs teisininkas. Vis gi, bendra proceso eiga ir jos metu atliekamais veiksmai yra būdingi kone visiems atvejams. Supažindinsime su jais ir Jus:

 • Verslo žvalgyba, įrodymų rinkimas. Šiame etape labai svarbu detektyvo paslaugas teikiančių teisininkų darbo patirtis. Berenkant visus įrodymus ir duomenis, galima objektyviai įvertinti skolos situaciją.

 

 • Skolos išieškojimas neteisminiu keliu. Šiame proceso etape bandoma pasiekti abiems pusėms palankų rezultatą derybų keliu. Tiesioginis bendravimas su skolininku, raginimas sumokėti skolas pateikiant visus turimus duomenis apie jo mokumą, turimą turtą ir pajamas, perspėjimas turimus duomenis paskelbti viešame registre dažnai proceso eigą pakreipia norima linkme ir duoda efektyvesnių bei greitesnių rezultatų.

 

 • Skolos išieškojimas teisminiu keliu. Jeigu su skolininku nepavyks susitarti derybų keliu, teisininkas Jums padės spręsti ją, kriepiantis į teismą: parengs pareiškimus dėl teismo įsakymo priėmimo dėl skolos priteisimo, dokumentus dėl delspinigių, netesybų priteisimo, dokumentus dėl žalos atlyginimo, dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais, sutarčių nevykdymo ar netinkamo vykdymo ir kt. Taip pat atstovaus Jūsų interesus visų instancijų teismuose.

 

 • Priverstinio vykdymo procesas. Teismui priėmus sprendimą, nurodantį skolininkui sumokėti nustatytą skolos sumą ir iki pateikto termino paskutinės dienos to neatlikus, pasitelkiamos priverstinio vykdymo priemonės: skola išieškoma iš skolininko pajamų ir turimo turto. Tuo pačiu anuliuojamos tam tikros prieš tai nustatytos skolininko teisės.

 

Skolos išieškojimo išlaidos

Kaip jau minėjome, prieš pradedant skolų išieškojimo procesą, verta atidžiai ir atsakingai pasirinkti teisininkus. Ilgametė specialistų patirtis leis visą procesą sutrumpinti kiek įmanoma.  Tokiu būdu Jūs sutaupysite ir laiką, ir pinigus. Kalbant apie išlaidas, ne paskutinėje vietoje ir palankūs klientų atsiliepimai. Vargu ar jie būtų teigiami, jeigu Jūsų pasirinkti teisininkai iš ankstesnių savo klietų būtų pareikalavę paslaugos kokybės neatitinkančio užmokesčio. Taigi, tikriausiai jau supratote, nustatyti iš anksto tikslią sumą išties sunku, nes kiekvieno skolos ieškotojo situacija yra unikali, tik su jam būdingais įpatumais ir reikalavimais.

Kiekvienas teisininkas, tausodamas savo reputaciją ir klientų pasitikėjimą, skolos išieškojimo bylą visomis išgalėmis stengsis išspręsti neteisminiu būdu. Tačiau turite žinoti, jog jeigu vis tik teks kreiptis į teismą, į priekį jokio mokesčio mokėti nereiks. „Rezultatyvaus sąndorio mokestis“ mokamas tik išieškojus skolą.

  Kodėl mano komanda?

  95% laimėtų atvejų

  Dirbame tarptautiniu mastu

  Daugiametė patirtis

  Įvertinta klientų

  Sertifikatai