SĖKMINGAS SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS

Rezultatyvus detektyvinio – teisinio skolų išieškojimo procesas

pagrįstas ilgamete patirtimi skolų išieškojimo srityje tarptautiniu mastu

Neturite laiko? skambinkite iškart:

KAIP TAI VEIKIA:

1. Verslo žvalgyba – įrodymų rinkimas

2. Ikiteisminis išieškojimas

3. Teisminis procesas

4. Priverstinio vykdymo procesas

5. Bankroto procesas

6. Baudžiamasis procesas

7. Taikos sutarties sudarymas – bausmės vykdymo atidėjimas

ATVEJŲ ANALIZĖ

Atvejis: skolos išieškojimas LIETUVOJE

Sužinokite kaip sėkmingai priteisėme didžiąją dalį ieškinio: skolą (25 630 Eur); palūkanas (690, 96 Eur); bylinėjimosi išlaidas (592 Eur)

Atvejis: skolos išieškojimas RUSIJOJE

2016 metais klientas (Lenkijos įmonė) kreipėsi dėl skolos atgavimo Rusijoje. Skolos dydis siekė 20 435 EUR. Sužinokite kaip mums sekėsi.

Susisiekite

2 + 14 =

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Profesionali tarptautinė ir vidaus teisinė bei detektyvinė pagalba.

Įrodykite savo teisę rezultatyviai!

Patikėkite savo problemas patyrusiems ir kvalifikuotiems profesionalams

Skolų išieškojimas LIETUVOJE IR UŽSIENYJE

Yra daug veiksnių, kurių, norėtų išvengti kiekvienas verslas. Skolos – taip pat ne išimtis: delsimas atsiskaityti už prekes ar suteiktas paslaugas, gali turėti neigiamos įtakos įmonei. Vis dėlto, susidūrus su tokiais sunkumais, kaip laiku neįvykdyti atsiskaitymai, svarbu kreiptis į profesionalus.

Geriausių rezultatų galima sulaukti tik tada, kai skolų išieškojimas vykdomas pasitelkiant detektyvinę veiklą bei teisinius procesus.

Priklausomai nuo situacijos, gali būti taikomi šie sprendimai:

Parengiamieji darbai – puikiai tinka norint skolininkus paraginti deramai atlikti finansinius įsipareigojimus:
• skolininko įspėjimas telefonu;
• raginimo atsiskaityti siuntimas, įspėjant, kad duomenys apie skolininką bus paviešinti;
• spaudo, pranešančio, kad skolininkas gali būti įtrauktas į viešą registrą, naudojimas ant finansinių dokumentų.

Skolos išieškojimas neteisminiu keliu
Visada verta bandyti pasiekti abiems pusėms priimtiną sprendimą derybų keliu, išvengiant formalumų bei papildomų išlaidų. Būtent todėl puikiu sprendimu gali tapti skolos išieškojimas neteisminiu keliu. Pirmiausia nustatomas skolininko adresas bei telefonas; atliekama jo skolos analizė ir profilio vertinimas; paskiriami už proceso vykdymą atsakingi asmenys; siunčiamas raginimas atsiskaityti bei pradedamos derybos.

Asmeninis išieškojimas
Asmeninis išieškojimas (tiesioginis išieškojimas) – efektyvus sprendimas siekiant atgauti skolas. Tiesiogiai bendraujama su skolininku jį aplankant bei padedant įsisąmoninti, kokie padariniai galimi, atsisakant ar delsiant grąžinti skolą. Dar vienas šio sprendimo privalumas – galimybė objektyviai įvertinti skolininko situaciją.

Skolų pirkimas – pardavimas
Esant poreikiui, gali būti vykdomas ir skolų pirkimas – pardavimas.
Tai naudinga, nes leis išvengti ginčų su skolininkais; rūpesčių, susijusių su skolos išieškojimo procesu; o skola bus paversta pinigais per labai trumpą laiko tarpą.

Prevenciniai veiksmai: prevencinis spaudas
Taip pat siūlome prevencinį sprendimą, galintį padėti išvengti skolos išieškojimo proceso ateityje. Tai – prevencinis spaudas, nebrangus bei efektyvus būdas paskatinti antrąją sutarties šalį atlikti mokėjimus laiku. Prevencinis spaudas ant sąskaitų faktūrų informuoja apie padarinius, kurie kiltų vėluojant atsiskaityti.

Susisiekite

8 + 11 =

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Maksimaliai rezultatyviam skolų išieškojimui užtikrinti pasitelkiama detektyvinė veikla bei teisinės paslaugos.

Detektyvinės veiklos tikslas – surinkti aktualią, kliento interesus galinčią padėti realizuoti informaciją: duomenis apie skolininko kilmę, giminystės ryšius, biografiją; duomenis, reikalingus baudžiamajam procesui, civiliniams, darbo, iš draudimo sutarčių kylantiems ginčams ar administracinės teisenos byloms nagrinėti; detales apie asmenų patikimumą, mokumą ir pan. Teisinės paslaugos apima kliento atstovavimą teismui nagrinėjant bylą; jos perdavimą už vykdymą atsakingoms institucijoms; dokumentų įvertinimą  ir naujų parengimą; pateikimą kompetentingam teismui; proceso stebėjimą bei nepalankių sprendimų apskundimą.

Skolų išieškojimas vykdomas Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje.

Kiekviename sprendžiamų klausimų etape užtikrinami aukščiausi profesinės etikos standartai; patikimumas; konfidencialumas bei skaidrumas.

Skolų ieškojimas efektyviausias, kuomet jis yra derinamas su profesionaliomis detektyvo bei teisininko paslaugomis. Įrodykite savo teisę rezultatyviai, patikėdami savo problemas patyrusiam ir kvalifikuotam profesionalui!

kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų