ATVEJIS: SKOLOS IŠIEŠKOJIMAS RUSIJOJE

dėl ko kreipėsi klientas?

2016 metais klientas (Lenkijos įmonė) kreipėsi dėl skolos atgavimo Rusijoje. Skolos dydis siekė 20 435 EUR, palūkanų dydis – 1,749,69 EUR, bylinėjimosi išlaidos – 3,745 EUR.

Skolos išieškojimas Lietuvoje

Ko buvo siekiama?

Skolos, palūkanų, bylinėjimosi išlaidų padengimo, vykdant skolos atgavimo procesą užsienyje.

Kokie darbo metodai buvo pasirinkti ir kaip vyko įgyvendinimas?

Įvertinome situaciją, atsižvelgdami į Lenkijos bei Rusijos šalių teisinę bazę paruošėme visus būtinus juridinius dokumentus; atlikome jų vertimus, pateikėme juos Maskvos teisinėms institucijoms ir užtikrinome kompetetingą kliento atstovavimą.

Puikus Lenkijos bei Rusijos šalių kultūros, verslo aplinkos ir tradicijų išmanymas; daugiametė patirtis, sprendžiant skolų atgavimo klausimus šiose šalyse, mąstymo aštrumas bei lankstumas, nepriekaištingos užsienio šalių kalbų žinios, leido parinkti teisingiausius sprendimus, taikliausius argumentus ir sėkmingai atstovauti klientui.

Neabejotinai buvo svarbūs ir kiti dėmenys, apie kuriuos daugelis vertindami teisininko veiklą, net nesusimąsto. Tai – gebėjimas tiksliai ir kokybiškai planuoti veiklą (tai ypač svarbu, kai darbo laukas apima net kelias šalis); dėmesys net pačioms smulkiausios detalėms (kurios proceso metu galėtų būti skaičiuojamos šimtais). Šie akcentai – taip pat yra labai reikšmingi siekiant geriausių rezultatų.

Kokie rezultatai pasiekti?

Patenkinta didžioji dalis ieškinio – atgauta 1530693 RUB skolos bei 27 282 RUB bylinėjimosi išlaidų (skaičiuojant pagal 2020 – 06 – 23 dienos valiutos kursą tai siektų 19688,03 EUR skolos bei 350,91 bylinėjimosi išlaidų).

Klientas (Lenkijos įmonė), sutaupė labai daug laiko patikėjęs skolos atgavimo procesą mūsų komandai ir galėjo nevaržomai tęsti verslo procedūras Lenkijoje. Buvo vykdomas efektyvus bendravimas nuotoliniu būdu klientui patogiu metu; užtikrinamas saugus teisinės informacijos perdavimas.

Kuo gali būti naudingos mano paslaugos?

Mano paslaugos yra tinkamas pasirinkimas, kai aktualus ne tik profesionalus požiūris į veiklą; puikus teisinių kompetencijų išmanymas, bet ir suvokimas, kaip vykdomi verslo procesai užsienio šalyse, tokiose kaip Lenkija bei Rusija bei kaip jose veikia skolos psichologija. Puikios lenkų bei rusų kalbos žinios leidžia ne tik greitai ir kokybiškai paruošti visus būtinus dokumentus, bet ir tiksliai, aiškiai bei argumentuotai atstovauti klientui.

Tad, jei susidūrėte su skolos atgavimo klausimais užsienio šalyse – Lenkijoje ar Rusijoje, galiu užtikrinti profesionalų situacijos vertinimą daugiakultūrinėje verslo erdvėje bei efektyvų Jūsų, kaip fizinio ar juridinio asmens atstovavimą, užsienio šalių teisinėse institucijose.

SUSISIEKITE

3 + 14 =

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų