ATVEJIS: SKOLOS IŠIEŠKOJIMAS LIETUVOJE

dėl ko kreipėsi klientas?

Klientė (ieškovė) į mūsų komandą kreipėsi dėl prašymo iš atsakovės priteisti skolą (25 630 Eur); metines palūkanas (690, 96 Eur); bei atlyginti bylinėjimosi išlaidas (592 Eur žyminį mokestį ir 2178 Eur už vertimo bei kitas paslaugas). Kadangi atsakovė įsteigta Lietuvoje. skolos išieškojimas vykdomas pagal Lietuvoje galiojančios įstatymus.

Ieškovė nurodė, kad 2015 metais pagal reikalavimo perleidimo sutartį ir skolos perdavimo – priėmimo aktą perėmė iš įmonės X (negalime įvardinti konkrečios įmonės) reikalavimo teisę į skolininkės atsakovės skolą. Pagal skolą patvirtinančius dokumentus (sąskaitas faktūras) įmonė X atliko krovinių pervežimą, o jų pristatymą patvirtina CRM deklaracijos. Na, o pagal išrašytas sąskaitas – faktūras atsakovė buvo įsipareigojusi sumokėti banko pavedimu, per užsakymuose nurodytą krovinių pervežimo terminą, tačiau atsiskaitymas taip ir nebuvo įvykdytas.

Skolos išieškojimas Lietuvoje

Ko buvo siekiama?

Skolos, palūkanų, bylinėjimosi išlaidų padengimo, kai abi šalys (ieškovė ir atsakovė), savo veiklą vykdo toje pačioje šalyje (Lietuvoje).

Kokie darbo metodai buvo pasirinkti ir kaip vyko įgyvendinimas?

Išanalizavus bei įvertinus situaciją, surinkta reikalinga informacija parengti visiems būtiniems teisiniams bei procesiniams dokumentams (sutartims, ieškiniams ir t.t.); jie pateikti teisinėms institucijoms, užtikrinant kompetentingą klientės atstovavimą jose.

Ieškovė sutaupė labai daug laiko, neatitraukdama dėmesio nuo kasdienių savo verslo procedūrų ir rezultatyviai įrodė savo teisę, efektyviai (teisminiu keliu) susigrąžindama prarastas lėšas.

Kokie rezultatai pasiekti?

Klientė (ieškovė) sėkmingai atstovauta pirmosios ir apeliacinės instancijos teismuose, kurių sprendimas – patenkinti didžiąją dalį ieškinio: skolą (25 630 Eur); palūkanas (690, 96 Eur); bylinėjimosi išlaidas (592 Eur).

Kuo gali būti naudingos mano paslaugos?

Mano paslaugos – taiklus pasirinkimas, kai aktualu atsakomybė, dėmesys detalėms, profesionalumas; puikus teisinių kompetencijų, skolos psichologijos ir skolininkų tipų išmanymas, atsižvelgiant į Lietuvos komercines ypatybes, verslo aplinką bei kultūrą; ir, kai reikalingas efektyvus skolos susigrąžinimas teisminiu keliu.

SUSISIEKITE

5 + 9 =

Neturite laiko? Skambinkite iškart +370 646 02954

Kodėl mano komanda?

95% laimėtų atvejų

Dirbame tarptautiniu mastu

Daugiametė patirtis

Įvertinta klientų